منشور حقوق شهروندی از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است

بدست • 7 مارس 2017 • دسته: جامعه و سیاست٬ همه نوشته ها

به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران,، جلسه شورای اطلاع رسانی پاکدشت به ریاست علی صادقی فرماندار شهرستان و با حضور پیام برازجانی دبیر شورای اطلاع رسانی و ارتباطات استانداری تهران در دفتر فرماندار برگزار شد.

صادقی در این جلسه، ضمن تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری انتخابات سالم اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در آمیخته با بینش بلند و تحلیل های بی نظیر ایشان باید سرمشق و خط راهی برای تمامی مسئولان و مدیران شهرستانی باشد.

فرماندار پاکدشت ادامه داد: مسئولان در بیطرفی کامل در انتخابات فعالیت نمایند تا انتخابات با رضایت و سلامت و مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

این مقام مسئول افزود: انقلاب اسلامی با توان و نیروی مردمی تشکیل شده و در همه حال این مردم هستند که در گردنه های سخت از انقلاب دفاع نموده اند و به واقع این مردم هستند که برای نظام تصمیم گیرنده می باشند، انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و متکی به مردم میباشد.

وی ادامه داد: عملکرد دولت و نظام به درستی از سوی اصحاب رسانه اطلاع رسانی شود تا مردم به درستی از عملکرد خادمین کشوری و شهرستانی با خبر شوند.

این مقام مسئول افزود: مسئولان و خادمین مردم در سازمانها و اداره های شهرستان پاکدشت علیرغم تنگناهای مالی با تمام توان در حال کار و تلاش می باشند تا آنچنان که در خور و شان مردم به وظایف خود عمل نمایند.

وی ادامه داد: مسئولان سازمانها و ادارات شهرستان با عملکرد صحیح و توجه به اقشار آسیب پذیر و روستائیان عزیز بخشی از مشکلات را حل نموده تا به اهداف مقدس و بلند نظام نزدیک تر شویم.

در ادامه جلسه پیام برازجانی دبیر شورای اطلاع رسانی و ارتباطات استانداری تهران افزود: شورای اطلاع رسانی پاکدشت با توجه به اهمیت و عملکرد مهم و با توجه به رشد فزاینده فضاهای مجازی کاری سخت و مهمی را در پیش رو دارد.

برازجانی با توجه به اهمیت سیاستهای کلی کشور در خصوص شورای اطلاع رسانی افزود: رصد اخبار در راستای سیاست های کلی کشور، ساماندهی گزارشات و میزان اثرگذاری بر شهرستان پاکدشت در جلسات مستمر شورای اطلاع رسانی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد.

دبیر شورای اطلاع رسانی و ارتباطات استانداری تهران ادامه داد: از وظایف مهم شورای اطلاع رسانی، سیاست گذاری و ساماندهی اطلاع رسانی شهرستان پاکدشت و افزایش آگاهی مردم در امر اطلاع رسانی است.

این مقام مسئول افزود: انتظارات و توقعات مردم مورد بررسی و بصورت بسته رسانه ی در اختیار مسئولان و مدیران مربوطه برای رفع و حل سریع قرار بگیرد.

برازجانی در خاتمه در خصوص آشنایی مردم با حقوق شهروندی گفت: منشور حقوق شهروندی از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است که شورای اطلاع رسانی باید از طرق مختلف همچون ساخت فیلم، گرافیک، فضای مجازی و جراید کثیر الانتشار مردم را حقوق خود آشنا سازد.                                                                                                                                                                                                                          جابر کنگر لو دبیر شورای اطلاع رسانی شهرستان پاکدشت، گزارش جامعی  نحوه فعالیت اطلاع رسانی  روابط عمومی ها  ادارات و سازمانها و خبرنگارهای شهرستان پاکدشت و وضعیت اخبار ارسالی در فضای مجازی ارائه نمود.

وی  افزود :با عنایت  فرماندار شهرستان نشست مشترک ر وابط عمومی ادارات و سازمانهای پاکدشت و خبرنگاران شهرستان در سالن جلسات فرمانداری جهت هماهنگی بیشتر در مقوله اطلاع رسانی صحیح و مستند برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.