مناظره یا گفتگو

بدست • 31 اکتبر 2007 • دسته: جامعه و سیاست

تلاش خبرنگار فارس برای ایجاد فضای تشویش میان روسای جمهور فعلی و قبلی جالب است.
“رئيس جمهور در پاسخ به سؤالي در خصوص مناظره با هاشمي رفسنجاني و محمد خاتمي اعلام كرد: آماده گفتگو با همه هستم. “با اینکه ظاهرا احمدی نزاد از کلمه مناظره استفاده نکرده است اما تلاش خبرنگار فارس برای استفاده از این کلمه جلب نظر می کند.
و یا
“از مناظره خاتمي و احمدي نژاد استقبال مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: معاون مدير عامل بنياد باران با اشاره به اعلام آمادگي رئيس جمهور براي مناظره، با آقاي خاتمي و هاشمي گفت: فكر مي‌كنم يكي از كاستي‌هاي جامعه سياسي امروز ايران عدم گفتگو و تعامل بين احزاب و شخصيت‌هاست. ”
با اینکه احمدی نژاد از کلمه مناظره استفاده نکرده است و همچنین معاون بنیاد باران هم از این کلمه استفاده نکرده البته به استناد خبر فارس بازهم خبرنگار فارس در تیتر و لید خود از این کلمه به کررات استفاده کرده است.
به نظر شما هدف از این نوع خبر رسانی چیست.
آنهم حداقل در مورد شخصی به نام خاتمی که خود داعیه ایده گفتگوی تمدنها را بر دوش می کشد حالا چه برسد به گفتگو میان روسای جمهور .
به نظر می رسد تلاش مذبوهانه خبرنگار سیاسی فارس از این نوع خبر پراکنی گل آلود کردن آب است به سود طیف مربوط به رسانه خود چرا که طبیعتا با این نوع اخبار نه هاشمی و نه خاتمی ترغیب به گفتگو نمی شوند و من واقعا در هدف این خبرنگار مانده ام.
شما چه نظری دارید؟
لینک خبر ها + +

دیدگاه خود را بیان کنید.