عجیبا غریبا

بدست • 22 سپتامبر 2007 • دسته: عکاسی

هر سال دم دمای هفته دفاع مفدس که می شه من خیلی دلم می گیره از چند تا اتفاق.یعنی واقعا وقتی خودمو جای آدمهائی که یا خودشون یا دسترنجشون واسه تبلیغ هفته دفاع مقدس مورد سوء استفاده قرار می گیره میذارم اینطوری میشه.

به این عکس نگاه کنید

یکی از قشرهائی که تو این روزها خیلی رو بورس هستن و بعد به فراموشی سپرده میشن تا سال دیگه همین موقع ها جانبازان هستند که گاهی وقتها این اتفاقات از همه جالب تر دیگه که یک جانباز نابینا رو واسه دیدن فوتبال دعوت کنن و وسط زمین فونبال ازش تشکر کنن که چی بشه.
خدا وکیلی اونائی که این کار رو میکنن واسه خودشون میکنن و یا برای این جانبازها.

از این اتفاق بدتر این گزارش تصویری خبرگزاری به اصطلاح حرفه ای فارس با عنوان دفاع مقدس
جالبه عکسها نه اسم داره و نه حتی توضیحی و یا تاریخی . البته بارها و بارها خبرگزاری فارس با نام مناسبتهائی اینچنین و یا مانند انقلاب عکسهائی که مالکیت آن در اختیار این خبرگزاری نیست را به نام خود مصادره کرده و حتی در گاهی مواقع عکسهای خبرگزاری های خارجی را با آرم خود منتشر می کند.
اینکه این خبرگزاری عکسهای تولیدی عکاسان خود را بدون رعایت حق کپی رایت در اختیار قرار می دهد کم بود حالا عکسهای اینچنین که جزء گنجینه ملی یک کشور است را به حراج می گذارد.
البته فرازهای دیگری هم هست از حرفه ای بودن این جماعت که بماند وقتی دیگر تا گفتنش موثر تر باشد اما همین را بدانید که اساسا حلالزاده به دائی می رود مشکل خود دائی است.

دیدگاه خود را بیان کنید.